Šeima

Gausiausia Anglijos šeima laukiasi 22 vaiko

Anglijoje, Lancashire grafystėje, Morecambe mieste gyvena gausiausios šeimos titulą pelniusi šeima. Ką tik jie pranešė, kad 44-erių Sue Radford, pagimdžiusi jau 21 vaiką, vėl laukiasi.

Sue ir Noelis Radfordai Junginėje Karalystėje žinomi jau kelerius metus, kai pasklido žinia apie gausią jų šeimą. Juokaujama, kad juos netgi sunku vadinti daugiavaikiais, kadangi tokį titulą dažniausiai pelno tris vaikus auginančios šeimos. O ką lyginti, kai namuose laksto net 21 vaikas!

44-erių Sue ir 48-erių Noelis dar praėjusiais metais televizijos laidoje kalbėjo, kad daugiau atžalų nebeplanuoja ir netgi nebenorėtų. Tačiau, sakoma, kad kai tu planuoji – Dievas juokiasi.

„Taigi, mes vėl laukiamės kūdikio! Nėštumui dar tik 15 savaičių, dar netgi nežinome kūdikio lyties“, – džiugia žinia savo socialinio tinklo paskyroje dalijosi sutuoktiniai.

Kitų metų balandį gimdysianti moteris neslėpė, kad jaučia, jog laukiasi berniuko. Pasak jos, tuomet šeima turėtų po vienodą lyčių skaičių namuose – 11 dukrų ir 11 sūnų.

Dar 2004-aisiais šeima įsigijo 10 miegamųjų namą, už kurį tuomet sumokėjo 240 tūkstančių svarų. Jie valdo nedidelį šeimos verslą – kepyklėlę, taip pat kas savaitę gauna 170 svarų vaikų išmokų. Jie apsiskaičiavę, kad savaitei maistui išleidžia apie 350 svarų, o jei visa šeima norėtų užsukti į kavinukę lengvo užkandžio – tai jiems kainuoja mažiausiai 150 svarų. Ką jau kalbėti apie atostogų keliones.

Kai jiedu susilaukė devinto vaiko, šeimos galvai buvo atlikta vazektomija, tačiau vėliau paaiškėjo, kad nesėkmingai, nes netrukus žmona ir vėl pastojo.

Įdomiausia, kad netrukus šeimos pagausėjimo sulauksiantys tėvai jau yra seneliai!

Parengė: anglija.today

Leave a Reply