Aktualijos

Lukašenka uždraudė privačioms įmonėms atleidinėti darbuotojus

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka uždraudė šalyje veikiančioms privataus kapitalo įmonėms atleidinėti darbuotojus, perspėdamas, jog tokį jo nurodymą ignoruojančiųjų verslas bus sunaikintas.

„Pastebėjau, vakar mane pasiekė tokia informacija, kad ypač privačios įmonės, pirmiausia statybos įmonės, pradėjo riboti veiklą, o svarbiausia – atleidinėti darbuotojus. Perduokite privatininkams, o valstybinėse atleidimai negalimi, taip, kad visi išgirstų: bet kuriai įmonei, didelei ar mažai, išmetusiai žmones į gatves nebus vietos Baltarusijoje“, – penktadienį pareiškė A. Lukašenka.

„Tegul pasiknisa po savo kišenes, seifus, randa pinigų savo įmonėms ir darbuotojams, kurie, beje, juos jiems ir uždirbo“, – kalbėjo Baltarusijos prezidentas.

„Tai tik pradžia (ekonominės padėties blogėjimo – red.). Bet gali būti dar blogiau. Išmesti žmones paprasčiau. Kišenės pinigais užkištos, ypač statybų verslininkų. Dabar darbuotojus atleis, tuos pinigus išleis savo reikmėms, o vėliau ateis ir pasakys: aš galiu atkurti darbo jėgą, bet duokit man arba pigią paskolą, arba subsidijas iš biudžeto“, – sakė A. Lukašenka.

„Perspėju geruoju – dalinkitės tuo, ko esate prikaupę, bet žmonių į gatves mėtyti nedrįskite“, – perspėjo Baltarusijos lyderis.

Redaktorius Svajūnas Laukineitis

Naujienų agentūros BNS informacija

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

1 reply »

Leave a Reply