Aktualijos

A. Lukašenka: su „politika užsižaidusiais“ verslininkais bus išsiaiškinta

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad privačios įmonės, užuot mokėjusios atlyginimus, „užsižaidė politiką“, ir pažadėjo išsiaiškinti „gelžbetonio principu“.

„Jie (verslininkai – red.) randa pinigų kurortams – Kanarai, Goa, Tailandas. Bet atlyginimus savo darbuotojams išmokėti neįstengia. Tai bus išsiaiškinta, beje, gelžbetonio principu. Matyt užsižaidė politiką vietoj to, kad užsiimtų verslu, plėtotų jį bei rūpintųsi savo žmonėmis“, – per pasitarimą penktadienį, kurio pagrindinė tema buvo bankininkystė, kalbėjo A. Lukašenka.

Prezidentą cituoja valstybinės naujienų agentūra „Belta“.

„Gerai, kad atlyginimai mokami bent jau man spaudžiant. Nemokančių – vienetai. Bet tokių atžvilgiu tikriausiai reikia imtis kitų priemonių, nes tai – privačios įmonės“, – pridūrė A. Lukašenka.

Tuo pat metu jis pripažino, yra kad įmonių, kurios „tikrai pateko į sunkią padėtį. Ir šioms įmonėms reikia padėti“, – sakė valstybės vadovas.

Redaktorius Svajūnas Laukineitis

Naujienų agentūros BNS informacija

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Leave a Reply