Aktualijos

„Toks“ ir „Kautra“ atnaujina dalį maršrutų

Lietuvoje švelninant karantino sąlygas, keleivių vežimo autobusais bendrovės „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ („Toks“) ir „Kautra“ atnaujina kai kuriuos maršrutus.

„Toks“ nuo ketvirtadienio keleivius vėl veš iš Vilniaus į Naująją Akmenę, Rokiškį, Šilalę bei Palangą. Autobusai kasdien vyks po kartą kiekviena kryptimi pirmyn ir atgal.

Bendrovės vadovo Arūno Indrašiaus teigimu, visos kelionės vyks užtikrinant saugumą ir karantino  reikalavimus.

„Visi keleiviai bus įleidžiami tik per vidurines autobusų duris ir salone sodinami ne mažesniu nei vieno  metro atstumu. Autobusai yra nuolat dezinfekuojami, o jų vairuotojams sumontuoti specialūs atitvarai, taip pat parūpinta kaukėmis, pirštinėmis bei dezinfekciniu skysčiu“, – pranešime sakė A. Indrašius.

Pasak jo, sprendimai dėl kitų maršrutų atnaujinimo priklausys nuo keleivių srautų ir karantino sąlygų

„Kautra“ pranešė dalį maršrutų atnaujinusi jau praėjusį šeštadienį, o nuo antradienio – ir susisiekimą su Taurage, Šilale, Raseiniais, Kupiškiu, Kelme, Šakiais. Daugiau maršrutų bendrovė planuoja nuo kitos savaitės.

„Šeštadienį atnaujinome maršrutus į Marijampolę, Palangą, Uteną ir kitus miestus. Šią savaitę dar pridedame naujas kryptis. Bandome, eksperimentuojame – vienos kryptys pasiteisina labiau, kitos mažiau“, – pranešime sakė „Kautros“ vadovas Linas Skardžiukas. 

Naujienų agentūros BNS informacija

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Leave a Reply