Aktualijos

Vokietijoje gyvenanti irakiečių šeima grąžino siuvimo mašinoje rastus 1 000 eurų

Viena Vokietijoje gyvenanti irakiečių šeima maloniai nustebo šalikelėje suradusi dvi senas siuvimo mašinas – jos kaip tik galėjo praversti siūti savadarbės apsauginėms veido kaukėms per koronaviruso pandemiją.

Tačiau dar didesnę šeimos nuostabą sukėlė vienoje siuvamųjų rasti pinigai – tūkstantis eurų, kuriuos veikiausiai buvo pamiršęs ankstesnis savininkas.

„Nedelsdami pranešėme policijai, o ji susisiekė su buvusiu šeimininku, – naujienų agentūrai AFP pirmadienį pasakojo 21 metų Sherzadas Ahmedas (Šerzadas Ahmedas). –  Jis buvo labai, labai laimingas.“

Remiantis policijos pranešimu, incidentas įvyko praėjusį trečiadienį nedideliame Vokietijos Morsbacho mieste.

56 metų vyras buvo paslėpęs pinigus savo siuvimo mašinoje pernai prieš Kalėdas, kai važinėjo po kalėdines muges kaip keliaujantis prekybininkas, o vėliau užmiršo apie savo „slėptuvę“, nurodė policija.

Prieš ketverius metus su tėvais ir dviem seserimis į Vokietiją atvykęs Sh. Ahmedas sakė nė negalvojęs pinigus pasilikti sau. 

„Ne, ne, ne“, – nusijuokė jis ir pridūrė, kad pinigų savininkas jam dosniai skyrė 200 eurų radybų.

Sh. Ambedo tėvas pataisė rastas mašinas, o senelių namuose dirbanti motina nuo to laiko siuva apsaugines kaukes.

Redaktorius Raimondas Čiuplys

Naujienų agentūros BNS informacija

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Parašykite komentarą