Aktualijos

Madonna nuspėjo koronavirusą, teigia internautai

Koronaviruso pandemijai pasiglemžiant vis daugiau gyvybių ir vis labiau paralyžuojant visą pasaulį, internete pradeda sklandyti įvairių su virusu susijusių teorijų. Viena iš jų pakrypo gan keista linkme – internautai tikina, jog Madonna dar 2019 metų Eurovizijos scenoje išpranašavo būsimą pandemiją.

Siūlome pirmiausia įdėmiai peržiūrėti visą vaizdo įrašą:

Taigi, kas paskatino kai kuriuos pasirodymą mačiusius interneto naudotojus patikėti, jog Madonna dar prieš metus laiko žinojo apie koronavirusą ir tai, kiek daugybės mirčių jis pareikalaus? Pasirodo, jog kalbas paskatino net keli faktai.

Ugnies ir sprogimų motyvai – prieš koronavirusą praūžusių milžiniškų gaisrų simbolis

Kai pasaulis dar net nežinojo kas laukia netolimoje ateityje, mus visus labiausiai skaudino vaizdai ir masiškai degančių Australijos ir Amazonės miškų, kuriuose žuvo daugybė augmenijos ir gyvūnijos, o visas kraštovaizdis liko subjaurotas dar ilgam. Madonnos pasirodyme taip pat galima išvysti milžinišką, viską apimančią ugnį, po kurios žemyn nužengia pati karūnuotoji Madonna, o sceną apspinta šokėjai, beslepiantys savo veidus už dujokaukių. O jie, be kita ko, scenoje dar ir „numiršta“.

Internautai ilgai netruko išnarpliodami tokius vaizdus kaip tiesioginę sąsają su pandemija ir faktu, jog dabar kone kiekvienas vaikšto su respiratoriumi ar bent jau kauke, o aplink miršta tūkstančiai žmonių.

Žmonių teigimu, Madonna scenoje įkūnijo koronavirusą

Madonna scenoje pasirodė ne tik su juodais drabužiais ir elgėsi kaip mirtis. Ji išdidžiai viso pasirodymo metu nešiojo ant galvos karūną. Internautai iš karto atkreipė dėmesį, kad „corona“ graikų kalboje reiškia karūną.

Kadangi Madonna savo pasirodyme ne tik išdidžiai vaikšto su karūna, bet ir vos elementariausiu prisilietimu „nužudo“ savo šokėjus, jau vien to užteko, kad internautai ją pramintų koronaviruso simbolių, dar prieš daugiau nei metus perspėjusiu apie savo atėjimą į visą pasaulį.

Po kaukėmis besislepiantys šokėjai, piršto rodymas į žiūrovus iš viso pasaulio – dabartinės pasaulinės pandemijos atspindys

Tačiau teoretikams, kurie mano, jog Madonna tapo tikrų tikriausia pranaše, pasirodė įtikinamas ne tik vaizdas, bet ir žodžiai. „Myriop“ pasmerkdama visus savo kaukėtus šokėjus bei rodydama pirštu į iš viso pasaulio susirinkusius Eurovizijos žiūrovus, dainininkė vis kartojo:

„Ne visi sulauks ateities. Ne visi pasimokė iš praeities.“

Komentatorių nuomone, šitaip ji tarsi perspėjo, kad nuo jos (t. y. koronos, jei tikėsime idėja, jog Madonna įkūnijo šį virusą) mirs daugybė žmonių iš skirtingų pasaulio šalių ir dėl to galbūt dalinai bus kalti patys.

Pasirodyme užfiksuota dar viena diskusijas kelianti detalė

Negana to, kiek retesnis ratelis internautų atkreipė dėmesį ir į kitas pasirodymo detales, skatinančias dar gilesnį knaisiojimąsi po galimas viruso priežastis. Madonna savo pasirodyme dainuoja:

„Jie tokie naivūs. Jie mano, jog mes nenutuokiame apie jų nusikaltimus. Mes žinome, bet tiesiog nesame pasiruošę veikti. Audra ne ore, o mumyse. <…> Ar nejaučiate vėjo, kuris pradeda pamažu ūžti?“

Po šių žodžių Madonna išpučia orą ir visi scenoje esantys šokėjai „žūsta“. Tai paskatino ne tik mintis, jog Madonna tikrai įkūnijo oro lašeliniu būdu sklindantį virusą, bet ir idėjas, kad koronavirusas – dirbtinai sukurtas ginklas, kurį teks iškęsti, nes žmonija nepasirengusi keistis be drąstiškų priemonių, kurios paskatintų pokyčius.

Negana to, pasirodymo pabaigoje scena nušvinta kaip trikampio ženklas, kurį internautai sutapatino su masonų ženklu. O pati Madonna visam ją stebinčiam pasauliui sušunka: „Pabuskit!“

Tikroji pasirodymo žinutė sulaukė nemenko atgarsio

Visgi, nors daug žmonių spėjo įtikėti Madonnos pranašavimo gabumais, tačiau iš tiesų jos eurovizinis pasirodymas nebuvo skirtas išankstiniam perspėjimui apie būsimą pandemiją. Šio šou šokėjai scenoje pasirodė su Palestinos ir Izraelio vėliavomis ant savo nugarų. Jas galima įmatyti ir ant laiptų besiridenančių „mirusių“ šokėjų nugarų arba tuomet, kai artistai eina susikibę, o jiems išsiskiriant Madonna sušunka „Pabuskite!“.

Jau vien tai turėjo būti pakankamai aiškus rodiklis, kokią žinutę iš tiesų norėjo perduoti Madonna. Tai – tiesiog pasirodymas, kuriuo atlikėja stengėsi atkreipti dėmesį į Izraelio ir Palestinos problemą.

Beje, už akivaizdžiai politikuotą pasirodymą tuo metu Madonna gavo daug griežtos kritikos iš Eurovizijos organizatorių.

Eurovizijos organizatoriai pasakojo, jog repeticijų metu nebuvo matyti jokių vėliavų ir tik tiesioginiame eteryje jie pirmą kartą išvydo akivaizdžią žinutę Izraeliui ir Palestinai. Tais metais Eurovizija būtent ir vyko Izraelyje.

O kokių su koronavirusu susijusių teorijų pastebėjote jūs?

Autorė: Raimonda Jonaitienė

2 replies »

  1. Kaip jus viska antraip paverciat 🙈 Madona klane kuris dabar dega, kaip anie miskai padegti… game over👑 Pameginkit “Žurnalistai teisybes” pakalbint dabar ja ir paklaust kokia ce zinute rode jog ka organizuoja, gal atsakys, bet jau per velu ir tai daryt 🍌

Parašykite komentarą