Kelionės

Bjauriausi dalykai, ką galima pamatyti Londono metro

Gyvenantys ar tik laikinai viešintys Londone ir bent kartą važiavę metro, žino, kad ten galima pamatyti įvairiausių ir ne pačių maloniausių dalykų. Tam tikrų veiksmų viešumoje geriau neatlikinėti, ypač, kai aplink tave rikiuojasi dar dešimtys žmonių. Tačiau keleiviams tai nei motais. Britų žiniasklaida sudarė visą sąrašą nederamų veiksmų, ką keleiviai išdarinėja metro. Patikėkite, jie tikrai nėra malonūs!

Apklausus tūkstančius praeivių gatvėje, paaiškėjo, kad metro keleivių netenkina netgi toks paprastas dalykas kaip kelionė su lagaminu!

Valgymas. Didžioji dalis apklaustųjų tvirtino, kad labiausiai erzina, kai keleivis metro vagone išsitraukia maisto. Ne saldainį ar bulvių traškučių, tačiau sumuštinį, mėsos užkandį ar, dar blogiau, namuose gaminto maisto indelį. Visų skonio ir kvapo receptoriai itin skirtingi, todėl tam tikri patiekalai kvapu tikrai nedžiugina. O ypač, kai valgantieji išsitepa rankas, kuromis vėliau liečiasi prie turėklų ar, dar blogiau, netyčia ištepa kitus šalia sėdinčius keleivius.

Čiaudėjimas ir kosėjimas. Keleivius taip pat piktina ir peršalę keleiviai, kurie čiaudėdami ar kosėdami neprisidengia veido ir leidžia bakterijoms pasklisti per visą vagoną.

Šlapinimasis. Sunku patikėti, tačiau traukiniuose pasitaiko ir tokių keleivių, kurie drąsiai atlieka gamtinius reikalus. Arba įlipa į vagoną neseniai apsišlapinę kelnes. Deja, bet nemalonaus kvapo jie patys dažniausiai nejaučia – tai tenka iškęsti likusiems keleiviams.

Dantų valymas. Nors dantų pastos kvapas labai malonus, dažniausiai tokie asmenys jos likučiais aptaško ir kitus keleivius. O šis jausmas jau nėra maloniausias. Dar blogiau, kai dantys valomi belaukiant traukinio ir dantų pastos likučiai kartu su seilėmis išspjaunami tiesiog ant platformos.

Bezdėjimas. Šis veiksmas aplinkiniams išties sukelia nemažą diskomfortą, ypač, jei jis paskleidžia aštrų kvapą.

Nagų karpymas. Šį veiksmą daugybė keleivių mėgsta atlikti metro, autobusuose ar ar kitose viešose vietose, kur aplink rikiuojasi daugybė žmonių. Aplink krentantys kažkieno kito nagai – tikrai nekelia džiaugsmo.

Kramtomos gumos lipdymas po sėdyne ar ant turėklų. Dauguma apklaustųjų mano, kad šis veiksmas turėjo būti išaugtas dar mokykloje, kadangi tai ne tik nehigieniška, bet ir nemalonu. Deja, taip mėgsta elgtis net ir itin pasitempę keleiviai.

Paliktos šiukšlės. Jei keleiviai mėgsta valgyti, jie dažniausiai nemėgsta išmesti šiukšlių, paliktų po savęs. Metro galima rasti visko: nuo sumuštinių dėžučių, tuščių buteliukų, greito maisto užkandinių maišelių iki apgriaužtų numestų vištienos kaulų.

Alkoholis. Nors grįžti po vakarėlio namo kažkokiu būdu reikia, paaiškėjo, kad daugumai apklaustųjų labai nepatinka važiuoti kartu su nuo alkoholio apsvaigusiais asmenimis. Esą jie skleidžia nemalonų kvapą, pradeda vis garsiau kalbėti, rėkauti, nejaučia ribų. Neretai – alkoholio pasiima su savimi.

Lagaminai. Pasirodo, keliaujantys su lagaminu taip pat sulaukia neapykantos žvilgsnių. Esą lagaminai užima daug vagono vietos, dažniausiai keleivis jį pasistato taip, kad būtų sunku praeiti.

Stumdymasis. Vos sustojus traukiniui, keleiviai pradeda stumti vieni kitus, kad tik kuo greičiau suliptų į vagoną. Kartais stumdymo jėga neapskaičiuojama ir stumiama išties grubiai.

Kelionė metro. Yra ir tokių žmonių, kuriems nesvarbu – jūs sėdite ar stovite, kažką darote ar būnate ramiai – jiems jūs vis tiek neįtiksite.

Šaltinis:

Parašykite komentarą