Aktualijos

Australijoje kelios moterys susimušė dėl… tualetinio popieriaus

Australijoje šeštadienį dėl tualetinio popieriaus susimušė kelios moterys, kurias teko skirti prekybos centro darbuotojams. Buvo iškviesta ir policija.

Tai yra naujausias toks incidentas šalyje, kurį paskatino paniškas pirkimas dėl šalyje plintančio koronaviruso.

Internete paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip trys moterys tampo viena kitą už plaukų ir rėkia, kovodamos dėl itin paklausios prekės didelės pakuotės. „Man tik reikia vieno pakelio!“ – šaukė viena iš moterų, o kitos dvi saugojo pilną vežimėlį tualetinio popieriaus.

Parduotuvės darbuotojams teko skirti moteris ir kviesti policiją, tačiau niekas dėl šio incidento nebuvo suimtas.

„Nesame kokio apokaliptinio filmo veikėjai. Mums nereikia to daryti“, – žurnalistams sakė vietos policijos inspektorius.

Anksčiau keli konfliktai dėl tualetinio popieriaus įvyko ir kituose Australijos miestuose. Todėl Naujojo Pietų Velso sveikatos apsaugos ministras Bradas Hazzardas (Bredas Hazardas) net tviteryje paskelbė žinutę, kurioje ragina žmones nusiraminti.

Dėl susidariusios padėtis prekybos centrai net buvo priversti normuoti tualetinį popierių ir tikinti pirkėjus, kad jo trūkumo tikrai nėra.

Australijoje jau patvirtinta daugiau nei 70 užsikrėtimo koronavirusu atvejų.

Naujienų agentūros BNS informacija

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Parašykite komentarą