Aktualijos

„Uber“ atleis 3 tūkst. darbuotojų, mažins investicijas

„Uber“ pirmadienį paskelbė atsisakanti ketvirtadalio savo darbo jėgos ir mažinanti investicijas, kad susidorotų su finansine žala bendrovės verslui, kurį lėmė koronaviruso pandemija.

Pasak generalinio direktoriaus Daros Khosrowshahio (Daros Chosrovšahio), San Fransiske įsikūrusi įmonė atleis apie 3 tūkst. darbuotojų ir sustabdys kai kurias investicijas, nesusijusias su pagrindine pavėžėjimo ir maisto pristatymo veikla.

„Atsižvelgdami į dramatišką pandemijos poveikį ir nenuspėjamą bet kokio galimo atsigavimo pobūdį, sutelkiame pastangas į pagrindines mobilumo ir maisto pristatymo platformas bei keičiame įmonės dydį taip, kad jis atitiktų verslo realijas“, – teigė D. Khosrowshahi.

Darbuotojų skaičiaus mažinimas apima šį mėnesį atliktus atleidimus iš „Uber“ įdarbinimo ir pagalbos klientams skyriaus. 

„Mes priimame šį sunkų sprendimą dabar, kad galėtume judėti pirmyn ir vėl pradėti kurti iš naujo pasitikėdami savimi“, – teigė D. Khosrowshahi.

Darbo vietų sumažinimas vyks „Uber“ padaliniuose visame pasaulyje.

„Uber“ planavo sumokėti atleistiems darbuotojams bent dešimties savaičių atlyginimą ir išlaikyti sveikatos draudimą iki šių metų pabaigos.

„Uber“ uždaro ar konsoliduoja biurus įvairiose vietose, įskaitant dviejų objektų sujungimą gimtajame San Fransisko mieste. Bendrovė taip pat planavo ateinančiais metais uždaryti savo biurą Singapūre ir perkelti savo Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono padalinį.

Naujienų agentūros BNS informacija

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Parašykite komentarą