Aktualijos

Tyrimas: pigiausiai apsipirkta „Lidl“ ir „Norfose“, brangiausiai – „Iki“

Rugpjūčio mėnesį pigiausiai apsipirkti buvo galima „Lidl“ ir „Norfos“ prekybos tinkluose, o brangiausiai – „Iki“, rodo slaptas pirkėjų tyrimas.

Tai paaiškėjo palyginus populiariausių maisto prekių krepšelio kainų vidurkius prekybos tinkluose „Maxima“, „Lidl“, „Rimi“, „Iki“ bei „Norfa“. Tyrimų agentūra „SeeNext“ prekių kainas lygino Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. 

Anot tyrimo, tų pačių prekių krepšelio kaina, priklausomai nuo miesto ir prekybos tinklo, svyravo nuo 31,78 iki 33,83 euro.

Tyrimui buvo pasirinktas 27 prekių krepšelis: vaisiai, daržovės, kruopos, makaronai, aliejus, saldumynai, pienas ir jo produktai, duona, batonas, mėsa ir jos produktai, gėrimai. 

„Lidl“ parduotuvėse už produktus pirkėjui teko sumokėti vidutiniškai 31,78 euro, „Norfose“ – 32,19 euro, „Rimi“ – 32,79 euro, „Maximose“ – 32,83 euro,  „Iki“ – 33,77 euro.

Anot tyrimo, panevėčiai gali apsipirkti pigiausiai, o Šiaulių gyventojams tenka sumokėti šiek tiek daugiau. Panevėžyje už minėtas prekes vidutiniškai sumokama 32,57 euro, Šiauliuose – 32,73 euro.

Pieno ir mėsos gaminius bei gėrimus už mažiausią kainą siūlė „Lidl“ prekybos tinklas, vaisius ir daržoves – „Norfos“ tinklas. Grūdinės kilmės ir visus likusius prekių krepšelio produktus žemiausiomis kainomis buvo galima įsigyti „Rimi“ parduotuvėse

Tyrimo duomenimis, kainų atžvilgiu nuo miesto faktoriaus nepriklausomu tinklu galima įvardinti tik prekybos tinklą „Lidl“, kurio visų miestų parduotuvėse prekių krepšeliai buvo įsigyti už vienodą pinigų sumą.

Naujienų agentūros BNS informacija

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

2 replies »

  1. brangiausi salduminai, vaisiai, daržovės, o njei pigiau, tai nusipirkus mėsą teko išmesti- sugedusi, o ankščiau trukdavo svorio mėsos pakuotėje, kuris buvo rašomas ant įpakavimo etiketės…..
    Be to keičia tikrus maisto produkto gamintojus. Teko pirkti itališkus sausainius , perpakuotjant iš ukrainietiškų pasidarė italų gamybos, nes po pusės metų pasirodė tokie patys sausainiai , bet ukrainiečių gamybos. Teko skaityti straipsnį , kur buvo rašoma, kad lidlas gavo leidimą iš es perpakuoti maisto produktus…..

Leave a Reply