Aktualijos

Graikijoje protestuoja ligoninių gydytojai ir kiti darbuotojai

Graikijoje protestuoja ligoninių medikai, reikalaujantys, kad vyriausybė įdarbintų daugiau medicinos darbuotojų ir geriau panaudotų privataus sektoriaus resursus.

Apsaugines kaukes dėvintys gydytojai ir kiti ligoninės darbuotojai antradienį surengė tylią demonstraciją prie įėjimo į didžiausią šalies ligoninę Atėnų centre.

Laikydami plakatus su užrašais „Mes už jus kovojame. Rėkite už mus“ gydytojai sakė, kad kovai su koronaviruso pandemija Graikijoje reikia daugiau išteklių. Pirmadienį koronavirusu užsikrėtusių pacientų mirčių skaičius pasiekė 79 ir vis dar yra mažesnis nei skaičius pacientų, oficialiai mirusių nuo sezoninio gripo.

Panašūs protestai vyko prie daugiau nei tuzino šalies ligoninių. Juos organizavo nacionalinė gydytojų profesinė sąjunga. Medikų protestus taip pat palaikė Graikijos komunistų partija, į kelias demonstracijas atsiuntusi savo įstatymų leidėjų.

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė

Naujienų agentūros BNS informacija

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Leave a Reply