Aktualijos

Naujienų santrauka 19-11-19 (su video)

Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija nenusišalins nuo įtariamosios N. Venckienės skundo

Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija nenusišalins nuo įtariamosios Neringos Venckienės skundo dėl jai skirtos kardomosios priemonės nagrinėjimo, o galutinis teismo sprendimas bus paskelbtas antradienį. Tai po uždaro Vilniaus apygardos teismo posėdžio pareiškė bylą kuruojantis prokuroras Darius Jakutis.

Rusija ir Lietuva atliko šnipų mainus

Penktadienį Rusija ir Lietuva pasienio kontrolės punkte tarp Baltijos valstybės ir Rusijos anklavo atliko šnipų mainus. Mainų metu dalyvavo du šnipinėjimu nuteisti rusai – Nikolajus Filipčenko ir Sergejus Moisejenko – ir du lietuviai, pripažinti kaltais dėl šnipinėjimo – Jevgenijus Mataitis ir Aristidas Tamošaitis.

Lenkijos iždo darbuotojai grasina vyriausybei streiku

Kaip praneša Lenkijos naujienų portalas, Lenkijos iždo darbuotojai grasina vyriausybei, jog streikuos. Didžiausios viešųjų finansų srityje veikiančios profesinės sąjungos yra įkūrusios protestų komitetą, grasindamos valdžios institucijoms rimtais padariniais, jei nesulauks atlyginimų padidėjimo.

Irane penktadienio vakarą kilo demonstracijos

Irane penktadienio vakarą kilo demonstracijos po to, kai vyriausybė bent 50 proc. padidino degalų kainą, praneša šalies valstybinė naujienų agentūra. Sprendimas lėmė ilgas eiles prie degalinių ir protestus visoje Irano šalyje. Prezidentas Rouhani teigia, kad žingsnis yra žmonių labui.

Bolivijoje žuvo penki buvusio Bolivijos prezidento Evo Moraleso rėmėjai

Penktadienį protestuotojų ir saugumo pajėgų susirėmimuose centrinėje Bolivijoje žuvo penki buvusio Bolivijos prezidento Evo Moraleso rėmėjai. Policija ir kariškiai naudojo gyvą ugnį. Smurtas gilina neramumus ir kelia sunkius iššūkius laikinajai vyriausybei.

Penktadienį nutrūko trapios paliaubos tarp Izraelio ir kovotojų Gazoje

Trapios paliaubos tarp Izraelio ir kovotojų Gazoje nutrūko anksti penktadienį. Praėjus mažiau nei 24 valandoms po paliaubų buvo paskelbta, kad baigėsi vienas didžiausių smurto atvejų.
Izraelio gynybos pajėgos penktadienį pranešė, kad reaguodamos į tarpvalstybinę raketų ugnį, smogė islamo džihado taikiniams pakrantės anklave.
Islamo džihadas iš Gazos į Izraelį išmetė penkias raketas, praėjus kelioms valandoms po ankstyvo ketvirtadienio ryto paliaubų įsigaliojimo.

„South African Airways“ lėktuvų parko veikimas buvo sustabdytas mažiausiai iki sekmadienio

„South African Airways“ lėktuvų parko veikimas buvo sustabdytas iki sekmadienio. Dvi sąjungos paragino protestuoti dėl didelio masto darbo vietų mažinimo. Pirmadienį buvo atšaukti vietiniai ir regioniniai skrydžiai.

Adidas „Speedfactory“ fabrikuose išbandyta technologija bus perkelta į Aziją

Dvejus metus trukęs sportinės aprangos gamintojo „Adidas“ eksperimentas „Robotai gamina sportbačius“ nei Vokietijoje, nei JAV nepasiteisino – „Speedfactory“ fabrikuose išbandyta technologija bus perkelta į Aziją. Abi gamyklos buvo atidarytos 2017 m

Pasaulio skolų apimtis pirmojo šių metų pusmečio pabaigoje pasiekė rekordinius 250 trln. USD

Pasaulio skolų apimtis pirmojo šių metų pusmečio pabaigoje pasiekė rekordinius 250 trln. USD. Tai išaiškėjo Tarptautinio finansų instituto ataskaitoje, kurios duomenimis, per pirmą šių metų pusmetį pasaulio skolų apimtis išaugo 7,5 trln. USD. Finansų instituto ataskaitoje prognozuojama, kad iki metų pabaigos pasaulio skolos perkops 255 trln. USD.

„Pagaliau naujienos“

Leave a Reply