Aktualijos

Adatas į maisto prekes kaišioję britai: tai buvo pokštas

Jungtinėje Karalystėje (JK) nuteisti du vyrai, kurie penkis mėnesius į „Sainsbury‘s“ parduotuvėje esančias prekes kaišiojo adatas ir švirkštus.

Policijos nuotr. / Bradley Scott ir Matthew Keam

Nuteistieji, 30 m. Bradley Scott ir 24 m. Mathew Keam, teigė, jog taip elgėsi norėdami papokštauti – adatos ir švirkštai buvo kaišiojami į česnakinę duoną (angl. garlic bread), apelsinų sulčių butelį, dribsnių dėžutę ir kalėdines dekoracijas.

Minėtose prekėse adatas ir švirkštus aptiko Kento grafystėje, Aylesforde, esančios „Sainsbury‘s“ parduotuvės darbuotojai.

Policijos teigimu, dėl tokių „pokštų“ galėjo rimtai susižeisti pirkėjai. Įtariamieji buvo nustatyti atlikus DNR mėginių, paimtų nuo paslėptų adatų ir švirkštų, testus. Paaiškėjo, jog „pokštautojai“ – du draugai, kurie lankė šalia parduotuvės esančią sporto salę, o švirkštų adatos buvo naudojamos steroidų susileidimui treniruojantis.

B. Scott ir M. Keam adatas ir švirkštus parduotuvės prekėse slapstė septynis kartus nuo 2018 m. liepos 19 d. iki gruodžio 6 d.

B. Scottas pripažino savo kaltę ir teigė, jog jų „pokštavimas“ buvo visiška kvailystė.

Maidstone karūnos teismas abu įtariamuosius pripažino kaltais dėl prekių taršos siekiant sukelti viešą sąmyšį ir abiem nuteistiesiems skyrė po 12 mėnesių laisvės atėmimo.

Šaltinis: anglija.today

Leave a Reply